Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETShpërthimi në Lushnje, ja emrat e viktimave dhe të të plagosurve

Shpërthimi në Lushnje, ja emrat e viktimave dhe të të plagosurve

Lushnje – Në lidhje me ngjarjen e ndodhur ditën e sotme, në një kapanon në ndërtim, Lushnjë, ju informojmë se ka ndërruar jetë dhe shtetasi i dëmtuar nga shpërthimi, shtetasi Elidon Hoxha
Në momentin e shpërthimit ndërroi jetë shtetasi Roland Hoxha, dhe u plagosën tetë shtetas.
Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë Fier, vijon veprimet për zbardhjen e motiveve dhe shkaqeve të kësaj ngjarjeje.
1-Roland Hoxha vdekur

2-Elidon Roland Hoxha nderroi jete (i djegie 90%)
3-Sokol Lumi plagosur derguar te Trauma
4-Bujar Çela deputet PS plagosur derguar ne Tirane
Ne Lushnje
1- Sajmir Korreshi ( ky eshte vellai i Elton Korreshit, nënkryetarit të bashkisë)

2-Ilia Sota

3-Lunedi golemi

4-Ervis Sharka

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME