Thursday, June 20, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLETATOO Shqiponja ”tatuazh” në flokë, çfarë po kurdis Enca?

 Shqiponja ”tatuazh” në flokë, çfarë po kurdis Enca?

Enca do të rikthehet sërish, pas një periudhe pauzë në tregun muzikor. Ajo ka njoftuar se do të vijë në një bashkëpunim me Muharrem Ahmetin. Kënga e re do të quhet ”Albanian”, dhe për t’i përshtatur temës Enca sigurisht që është kujdesur për detajet. Enca ka ndarë imazhe se si do ta shohim në këtë videoklip, ndërsa ajo tregon edhe disa momente nga prapaskenat e xhirimeve, gjatë të cilave ka realizuar një tatuazh në flokë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME