Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETShtatori sjell opozitën në protesta, Rama sjell Ardi Veliun

Shtatori sjell opozitën në protesta, Rama sjell Ardi Veliun

Nga Artan Hoxha-

Rama kthen në detyrë “mbretin e gazit lotsjellës”.

Kryetari legjendar i PD-se së rithemeluar, Marshall Sali Berisha, paralajmëroi për një furtunë protestash sapo të fillojë vjeshta.

Kreu i Partise se Lirisë, komandant Ilir Meta, paralajmëroi qeverinë të gjejë vend e të futet nga shtatori, sepse ai do nxjerrë në bulevard “popullin e 2 marsit”.

Kryememexhiu Edi Rama, u përgjigjet me “topin e Abedinit”. Sapo ktheu në detyrë “mbretin e gazit lotsjelles”, Ardi Veliu.

Bëni protesta sa të doni tani!

Gaz lotsjellës kemi plot magazinat, madje dhe profesionistë që dinë ta përdorin.

Oh ç’do na shohin sytë dhe ç’do na dëgjojnë veshët këtë vjeshtë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME