Friday, September 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITET“Shtëpi bari” në Krujë, dy shpallen në kërkim

“Shtëpi bari” në Krujë, dy shpallen në kërkim

Punonjësit e OSHEE Krujë gjatë kontrolleve për humbjet në rrjet, kanë konstatuar në fshatin Derven një ambjent të përshtatur si “shtëpi bari”.

Në momentin që kanë konstatuar banesën ata kanë njoftuar policinë. Si pasoje janë shpallur në kërkim shtetasit H dhe B. Xh si pronarë të kësaj banese pasi në të nuk banon njeri. Janë gjetur dhe sekuestruar mbi 100 bimë kanabis sativa që rritej nëpër vazo.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: