Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeEKONOMISKANDALI/ Shehaj: Drejtësia e re thotë vidheni shtetin se ligji ua lejon

SKANDALI/ Shehaj: Drejtësia e re thotë vidheni shtetin se ligji ua lejon

Lexoini mire keta dy emra sepse keta jane fytyra e re e drejtesise se re, shkruan ish drejtoresha e përgjithshme e tatimeve Brisida Shehaj në rrjetin social facebook.
Nga ky moment per te gjithe ju qe keni aksionet e bllokuara ne QKB per detyrime tatimore ose jo mund ti shisni ato pa asnje problem te hani dhe leket gezuar sepse detyrimi sipas ketyre i mbetet NIPTIT dhe shteti me gisht ne goje.

Biles biles me kete vendim ju keshilloj te padisni penalisht cdo drejtor te tatimeve qe ju ka vendosur bllokimin e aksioneve.

Mqs keta marrin keto vendime pa menduar pasojat qe ka nga pas.

Nqs ju duhen si vendime pa problem se ua ve une ne dispozicion.

Vidheni shtetin thone keta se ligji ua lejon.

ORE A JENI NE TEREZI SE SHKATERRUAT KETE VEND JU ME KETO VENDIME SKANDALOZE!!!!!!

TURP, shkruan Shehaj në postimin e saj në rrjetin social facebook

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME