Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeVIDIOSocialisti Feti Gishti: Rilindasit nuk të mbarojnë punë po nuk u dhe...

Socialisti Feti Gishti: Rilindasit nuk të mbarojnë punë po nuk u dhe rryshfet. (vidio)

Patos – Feti Gishti është banor i fsfatit Belinë, njësia administrative Zharrëz bashkia e Patosit. Ai është anltar i PS dhe këshilltar, por pakënaqësi për socialistët që kanë drejtuar dhe drejtojnë ka.

Atë e takuam rastësisht teksa shkuam për të kryer një kronilë televizive, por sapo e pyetëm ai foli i pa kënaqur me drejtues të bashkisë Patos dhe ish kryebashkialen Balilaj që ishte 3 mandate në krye të asaj bashkie.

Fatiu na tha se me këta socialistë sot nuk mbaron punë po nuk u dhe rryshfet dhe këtë gjë e vuajta vet në kurrizin tim, kam qënë edhe në protestën e 21 janarit e rrezikova jetën por asnjë të mirë nuk kam parë nga kto qeverisje Rilindase socialiste

Ndiqni prononcimin e socialistit Fati Gishtit për ALB365

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME