Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETSPAK, arrestime në Kadastrën e Tiranës

SPAK, arrestime në Kadastrën e Tiranës

SPAK firmos urdhërarreste për zyrtar të kadastrës, 2 në burg.

SPAK firmos urdhërarreste për zyrtar të kadastrës për veprën penale të ushtrimit të ndikimit të paligjshëm.

Sipas burimeve të Euronews Albania është ekzekutuar masa e arrestit me burg për Dritan Stoka dhe Agim Osma.

Nga ana tjetër masë sigurie arrest shtëpie është dhënë pë Alqi Hajdini ndërsa detyrim paraqirje është vendosur për Ylli Barutin.

Këto janë njoftimet e vona të mbrëmjes të së premtes, ndërsa akoma nuk ka njoftim nga SPAK për ndalimet.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME