Tuesday, May 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETSPAK arreston 5 efektivë policie dhe zyrtarë për kokainë dhe korrupsion. Ja...

SPAK arreston 5 efektivë policie dhe zyrtarë për kokainë dhe korrupsion. Ja kush janë

Prokuroria e Posaçme përfundon hetimet ndaj një grupi kriminal të trafikut të kokainës dhe korrupsionit.

Në kuadër të këtij operacioni mësohet se janë arrestuar edhe 5 efektivë e zyrtarë të Policisë së Shtetit.

Konkretisht mësohet se bëhet fjalë për efektivët e arrestuar:

Altin Hasani

Edmond Braja

Arjel Hoxha

Ermal Hoxha

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME