Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETTakim i përzemërt Meta-Begaj brenda Presidencës

Takim i përzemërt Meta-Begaj brenda Presidencës

Përpara se të dilnin në ceremoninë zyrtare, Bajram Begaj dhe Ilir Meta kanë zhvilluar një takim të shkurtër. Më pas ky i fundit i ka treguar disa nga ambientet e institucionit që Begaj do të drejtojë për 5 vitet e ardhshme. Ata kanë shtrënguar disa herë duart mjaft përzemërsisht ndërsa janë parë duke diskutuar me njëri tjetrin.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME