Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTapeti i kuq i Tony Awards/ Ja si u veshën yjet e...

Tapeti i kuq i Tony Awards/ Ja si u veshën yjet e Broadway-it

Ceremonia e 75-të e Tony Awards u mbajt mbrëmë në Radio City Music Hall, nën drejtimin e Ariana DeBose.

Më poshtë mund të shihni të gjithë yjet e Broadway-it që shkëlqejnë kur mbërrijnë në ceremoninë e 75-të të çmimeve Tony në Radio City Music Hall në Nju-Jork.

Ariana DeBose

Jessica Chastain

Lea Michele

Vanessa Hudgens

Julianne Hough

Danielle Brooks

Jennifer Hudson

Cynthia Erivo

Paris Jackson dhe Prince Jackson

Zach Braff

Hugh Jackman dhe Sutton Foster

Andreia Gibau

Cara DiPietro

Sarah Paulson

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME