Friday, March 31, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËTensione në Kuvend/ Socialistët përjashtojnë nga seanca Gazment Bardhin

Tensione në Kuvend/ Socialistët përjashtojnë nga seanca Gazment Bardhin

Tensione në sallën e Kuvendit. Teksa ka vijuar debati në sallën e Kuvendit, ku deputetët demokratë kanë bllokuar foltoren, Lindita Nikolla ka përjashtuar nga seanca Gazmend Bardhin.

Ky i fundit i është afruar ministrit Peleshi, duke i thënë diçka, ndërsa kolegët e tij i binin pa ndalim tavolinave.

Po ashtu në pamje u shfaq dhe deputeti Lefter Gështenja, që kishte vendosur karrigen sipër tavolinës.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: