Wednesday, February 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETTheret me thikë në Athinë sarandioti 23 vjeçar Koço Myftari (foto)

Theret me thikë në Athinë sarandioti 23 vjeçar Koço Myftari (foto)

Athine – Vritet me thike 23 vjecari shqiptar Koco Myftari, lindur ne Delvine e banues ne Sarande.

Ka qene pak pas ores 05.30 te mengjesit kur policia e Athines eshte njoftuar nga spitali se aty kishte mberritur nje i ri i plagosur.

Per shkak te gjendjes se rende ai eshte futur ne sallen e operacionit por nuk ka mundur t’i shpetoje plageve. Kane qene miq te viktimes ata qe e kane cuar te riun ne spital por jane larguar me pas.

Policia ka arritur t’i identifikoje dhe shoqeroje per te marre deshmine e tyre.

Vellai viktimes rezulton te jete vrare ne Gjermani ne vitin 2019

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME