Thursday, June 20, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETThuhet se janë zhdukur 3 persona në Vlorë

Thuhet se janë zhdukur 3 persona në Vlorë

Policia e Vlorës është vënë në lëvizje pas denocimeve për tre persona të humbur ditën e hënë.

Kanë qenë familjarët që kanë bërë kallëzim pasi kanë humbur kontaktin me ta. Ndër tre të zhdukurit, dy janë vëllezër, por nuk dihet ende identiteti dhe as mosha e tyre.

Për gjetjen e këtyre personave të larguar në mënyrë të dyshimtë është angazhuar edhe Forca Kombëtare e Sigurisë krahas Komisariatit të Policisë së Vlorës.

Nga ana tjetër burime të pa konfirmuara nga policia pohojnë se tre personat janë arrestuar dhe jo të zhdukur

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME