Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMETom Cruise dhe Shakira në një lidhje dashurie?

Tom Cruise dhe Shakira në një lidhje dashurie?

Duket se ka një pretendent të ri në garë për zemrën e Shakirës, dhe ai nuk është askush tjetër përveç Tom Cruise. Të dy u panë së bashku në Çmimin e Madh të Formula 1 në Miami, dhe një burim i tha Page Six se Cruise është “jashtëzakonisht i interesuar” për artisten e popit. “Ka kimi”, shton burimi.

Shakira, e cila u nda nga partneri i saj për një kohë të gjatë Gerard Pique vitin e kaluar, ka nevojë dikë për t’u mbështetur, sipas insajderit. “Shakira ka nevojë për një jastëk të butë për të rënë mbi të, dhe ai mund të jetë Tom,” thonë ata. Një tjetër avantazh që aktori  ka ndaj ish-it të Shakirës është gjatësia e tij. Burimi bëri shaka, “Dhe ajo nuk është më e gjatë se ai”

Aktori  “Top Gun: Maverick” dyshohet se i dërgoi lule këngëtareve kolumbiane pas fundjavës së tyre së bashku, dhe ata u panë duke kaluar kohë së bashku në rrjetin e fillimit të garës dhe në një suitë private mikpritjeje. Shakira dhe Pique ishin së bashku për 12 vjet dhe kanë dy fëmijë. Ndarja ka qenë e vështirë për këngëtaren, e cila i tha Elle vitin e kaluar: “Ka qenë e vështirë jo vetëm për mua, por edhe për fëmijët e mi. Tepër e vështirë. Mund të them vetëm se kam vënë gjithçka që kam pasur në këtë marrëdhënie dhe familjen time”. Sa i përket Cruise, ai ka tre fëmijë nga marrëdhëniet e mëparshme, dhe së fundmi ishte i lidhur me Hayley Atwell. Të dy thuhet se u ndanë vitin e kaluar

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME