Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORT”Topi i Artë”/ Cristiano Ronaldo në vendin e 20-të në botë

”Topi i Artë”/ Cristiano Ronaldo në vendin e 20-të në botë

Sonte në orën 20:30 në Paris do zhvillohet ceremonia e Topit të Artë. Ndryshe nga vitet e tjera, këtë herë fituesit do vendosen në bazë të performancës sezonale dhe jo vjetore. “France Football” ka nisur të vlerësojë lojtarët që janë në listën e 30 më të mirëve. Tanimë është mësuar se Cristiano Ronaldo do jetë i 20 në botë sa i takon sezonit 2021-22.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME