Friday, September 22, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEDasëm, nuse me kallashnikov (fotot)

Dasëm, nuse me kallashnikov (fotot)

Vendi i saj është i luftuar nga Rusia, dhe 31-vjeçarja Evhenia Emerald është në vijën e parë të frontit të luftës në Ukrainë, aty ku shërben si snajpere. Por ajo ka gjetur mundësinë, pa u larguar nga detyrat e saj në luftë, të martohet në një ceremoni modeste në një pyll në Kharkiv me Evheniy Stypaniuk.

“Sot u bëra zyrtarisht bashkëshortja e një ushtaraku”, shkruan 31-vjeçarja në rrjetet sociale, aty ku ka publikuar edhe disa foto nga ceremonia modeste.

Ata u njohën vetëm pak pasi nisi lufta dhe në muajin gusht u fejuan, ndërsa tashmë menduan se kishte ardhur momenti për ta çuar në një tjetër stad lidhjen e tyre.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: