Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORE”Unë nuk kam K-ra”, Egla Ceno thumbon Donaldin? Fituesja ka një reagim...

”Unë nuk kam K-ra”, Egla Ceno thumbon Donaldin? Fituesja ka një reagim të fundit

Aktorja Egla Ceno, fituese e ”Big Brother Albania Vip 3”, vijon që të jetë në qendër të vëmendjes edhe pas përfundimit të garës.

Pas daljes së saj nga shtëpia, mesa duket aktorja ka parë çdo intervistë që kishte të bënte me të, ku një ndër to ka qenë dhe intervista që ka zhvilluar Donald Veshaj.

Ky i fundit është shprehur që Egla nuk mund të jetë një fenomen duke patur parasysh se sa “K” ndjekësish ajo ka në rrjete sociale.

Për këtë deklaratë Egla e ka një përgjigje, dhe nënjë postim në Instagram ajo reagon në këtë mënyrë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME