Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREModeratorja i vë flakën Instagramit me pozat e zjarrta

Moderatorja i vë flakën Instagramit me pozat e zjarrta

Erjola Doçi ka korrur sukses sot jo vetëm nga puna si moderatore, por edhe për shkak të paraqitjes së saj të jashtme, të cilën e ka një armë shumë të fortë dhe e shfrytëzon më së miri.

Moderatorja është gjithmonë e komentuar ne rrjet për format bombastike, të cilësuara ideale për kriteret e bukurisë në trendet e fundit influncuese.

Së fundmi ajo ka pubikuar në rrjetin e saj social Instagram disa foto me bikini ku ekspozon format dhe shfaqet provokuese në qëndrim, duke nxitur këshu edhe komentet e ndjekësve.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME