Saturday, July 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËUsher flet për pjesëmarrjen në “Super Bowl 2024”

Usher flet për pjesëmarrjen në “Super Bowl 2024”

Usher ka folur së fundmi për shfaqjen e tij të ardhshme të Super Bowl dhe ka lënë të kuptohet se fansat do të jenë të kënaqur.

Ikona R&B u shpall si kryefjala për shfaqjen e vitit 2024 në Las Vegas. Loja është planifikuar të zhvillohet më 11 shkurt dhe muzikanti ka thënë se është “një nder i jetës” të performojë më në fund në ngjarjen sportive.

Në një intervistë të fundit, Usher foli për mundësinë e tij të ardhshme dhe tha: “Kjo është skena më madhështore në të cilën do performojë ndonjëherë. Ato 13 minuta në skenë nënkuptojnë gjithçka. Ka qenë synimi im për një kohë të gjatë.”

Njoftimi u bë nga Kim Kardashian në një video argëtuese të shpërndarë nga NFL në X, e njohur më parë si Twitter. “USHER. LAS VEGAS. APPLE MUSIC HELFTIME SHOW. #SBLVIII. Shihemi më 11 shkurt në @NFLonCBS!” shkruhet krahas klipit.

Në video, Kim i telefonoi Usher-it për t’i treguar atij lajmin emocionues pasi ai ishte i zënë në studio. Ndërsa Usher u përpoq të mbyllte telefonatën, Kim këmbënguli se ishte urgjente. “Më në fund mora përgjigjen e atyre thashethemeve, nuk është për mua, por për ty”, i tha ajo. ” Ti do të jesh në Super Bowl.”

Usher ia ktheu me dyshim: “Ti po tallesh me mua”. Pasi e pyeti se nga dinte, ajo u përgjigj: “Unë di gjithçka”. Nëna e katër fëmijëve më pas bëri shaka se do t’i duheshin bileta për të gjithë familjen dhe miqtë.

Duke folur për njoftimin në një deklaratë, Usher  shtoi: “Mezi pres t’i sjell botës një shfaqje ndryshe nga çdo gjë tjetër që ata kanë parë nga unë. Faleminderit fansave dhe të gjithëve që krijuan këtë mundësi. Do të shihemi së shpejti.”

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME