Sunday, April 2, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËVangjel Dule i bashkohet protestës së opozitës

Vangjel Dule i bashkohet protestës së opozitës

Kryetari i PBDNJ, Vangjel Dule është parë ditën e sotme në mes të turmës së protestueseve në tubimin e thirrur nga opozita para Kryeministrisë.

Dule shpesh herë ka shprehur qëndrimet dhe opinionet e tij kundrejt qeverisë dhe kryeministrit Rama dhe duket se sot i është bashkuar qytetarëve që mbështesin opozitën në tubimin e radhës nga ana e tyre.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: