Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËVasili: Ja çmimet e karburanteve nga qeveria e "rekordeve"

Vasili: Ja çmimet e karburanteve nga qeveria e “rekordeve”

Bordi i Trasparences te transmetoje Live ne TV Mbledhjet, qe ben, ne se ja mban….‼️

Si nje sekt gjobvenes ky Bord i paligjshem pjelle e mbarsjes qeveri- oligarki, mbyllur dhe pa trasparence vendos çdo jave çmime shkaterruese, si gjoba te verteta mafiozesh.

Pse nuk i transmetojne live ne TV mbledhjet e Bordit.

Ti trasmetojne Live mbledhjet se edhe Bord trasparence edhe bunker informativ nuk rrine bashke.

Ti trasmetojne Live, qe te kuptojme se:

🟥Nderkohe qe ky Bord vendos çmime kaq te larta skandaloze ne treg ka pika karburanti me cmim me te ulet se ky i Bordit te hajduteve.Keto pikat e vogla qenkan me te fuqishme qe ju del hesapi dhe pikave te medha qe shesin 100 fish me shume nuk ju dilka🤣

🟥 Te dijme te gjithe se me cilin cmim eshte blere nafta te ciles Bordi i ve cmimin per qytetaret.

🟥 Te dijme se kur eshte blere nafta dhe me cfare vlere ishte ne ate dite,.

🟥 Te dijme se si eshte formula e perllogaritjes deri ne caktimin e cmimit qe paguan qytetari.

🟥 Te dijme pse gjate luhatjes se cmimit te naftes edhe kur cmimi ulet nuk u blekerka fare nafte, por per çudi u bleka gjithmone me e shtrenjta dhe keta te Bordit gjithmone kane reference vetem cmimin me te larte.

🟥 Te dijme pse Maqedonia,Mali i zi edhe Kosova kane çmime mjaft me te ulta se Shqiperia a mos jane ne planet tjeter dhe jo ne kufi me ne.

Boll i masakruat shqiptaret me Borde qe fuksionojne si sekte hajdutesh.

Ne se jua mban transmetoni Live mbledhjet e Bordit, qe ju ve cdo jave gjoben e radhes shqiptareve.

Apo s’jua mban se dalin lakrat ne shesh.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME