Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETVerë, breshëri "pushton" Leskovikun për 30 minuta

Verë, breshëri “pushton” Leskovikun për 30 minuta

Reshje të dendura të breshërit kanë pushtuar Leskovikun në Kolonjë.

Siç shihet edhe pamjet dëmtimet në vreshtari janë të mëdha.

Reshjet e breshërit kanë nisur paraditen e sotme dhe kanë zgjatur më tepër se 30 min.

Kjo është hera e dytë që Kolonja preket nga breshëri, ku para disa javësh dëmtime të mëdha pati dhe në fshatin Boshanj./ Syri

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME