Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETVodhi një dyqan, shpallet në kërkim 25 vjeçari

Vodhi një dyqan, shpallet në kërkim 25 vjeçari

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier referuan materialet në Prokurori dhe shpallën në kërkim shtetasin G. B., 25 vjeç, banues në Seman i Ri, Fier, pasi dyshohet se ka vjedhur një shumë parash, në magazinën e shtetasit N. H., 41 vjeç. Po punohet për kapjen e 25-vjeçarit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME