Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETProtesta/ Opozita te inceneratori Tiranës: Rama shporru!

Protesta/ Opozita te inceneratori Tiranës: Rama shporru!

Partia e Lirisë ka mbajtur pasditen e kësaj të marte një protestë në ambientet e jashtme të inceneratorit të Tiranës. Mbështetës të saj dhe drejtues të tjerë të opozitës kanë qenë të pranishëm. Kryetari Ilir Meta ka thënë se SPAK duhet të hetojë këtë aferë korruptive pa humbur më shumë kohë se cka humbur. Në vijim ai tha se institucionet kanë rënë dhe se shteti është i kapur. Meta bëri gjithashtu edhe thirrje “Rama shporru”

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME