Wednesday, December 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETVodhi xhupin me gjithë portofol, arrestohet

Vodhi xhupin me gjithë portofol, arrestohet

Fier – Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier arrestuan shtetasin D. S. (H)., 24 vjeç, pasi në një lokal në lagjen “Apollonia”, Fier, ka vjedhur xhupin me një shumë parash të një shtetasi tjetër.

Roskovec – Po këta specialistë referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasit: M. X., 27 vjeç dhe A. R., 36 vjeç, banues në Roskovec, pasi dyshohet se kanë goditur me grushte, një shtetas;

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME