Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETVrasje në Elbasan, policia blindon zonën

Vrasje në Elbasan, policia blindon zonën

Madrit Ulqinaku dyshohet se është personi që është bërë shënjestër e plumbave mbrëmjen e sotme pranë stadiumit “Elbasan Arena”.

Ulqinaku ka ndërruar jetë në vend ndërsa forca të shumta policie ndodhen në vendin e ngjarjes.

Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije se aty shihet një person i shtrirë në tokë ndërkohë që hetuesit po punojnë për zbardhur dinamikën e krimit për të zbuluar autorët.

Nuk dihet sa persona kanë qëlluar në drejtim të Ulqinakut dhe as drejtimi në të cilin janë larguar atentatorët.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME