Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTWest Ham ka gati ofertën e radhës për Armando Brojën

West Ham ka gati ofertën e radhës për Armando Brojën

Armando Broja me shumë mundësi do të largohet nga Chelsea gjatë kësaj vere për të nisur një aventurë të re. Destinacioni i radhës mund të jetë skuadra e West Ham United.

Këta të fundit sipas mediave angleze do të bëjnë në orët e ardhshme një ofertë për sulmuesin shqiptar. Tuchel nuk e mori me vete në turneun e kësaj vere, dhe kjo gjë pritet të ndikojë jo pak në vendimin përfundimtar.

Newcastle dhe Everton po monitorojnë me kujdes situatën për të bërë më pas dhe ndonjë ofertë, por gjithsesi West Ham është më në avantazh.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME