Sunday, October 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTXhaka në super formë, Arsenali bën gati kontratën e re për të

Xhaka në super formë, Arsenali bën gati kontratën e re për të

Granit Xhaka është duke kaluar një formë fantastike te Arsenali këtë sezon. Sipas mediave britanike, Xhakës do t’i ofrohet kontratë e re, pasi kontrata aktuale i përfundon në vitin 2024.

Mesfushori shqiptar është një nga liderët e skuadrës dhe i pazëvendësueshëm për trajnerin Arteta. Para një sezoni, ky trajner i mohoi kalimin te Roma e Mourinho. Topçinjtë, pas 9 javëve të para renditen në vendin e parë me 24 pikë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: