Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREXhinset me manshetë janë në modë: 6 modele të këpucëve që shkojnë...

Xhinset me manshetë janë në modë: 6 modele të këpucëve që shkojnë me to

Nëse do pyesnit për tendencat kryesore këtë vit, ju tregojmë se xhinset me manshetë janë njëra prej tyre

Duket si një rikthim i stilit të viteve ’90, modele të gjera, të kthyera poshtë e që u duket tegeli i qepjes, por realisht ato janë konfirmim i trendeve të veshjes për 2024-ën.

Duke marrë parasysh motin, stinën dhe prakticitetin e përditshëm, ne kemi vendosur të krijojmë një listë të stileve të këpucëve që funksionojnë në mënyrë të përsosur me këto xhinse.

Disa janë të lezetshme, disa janë praktike, të tjera krijojnë një hendek midis të dyjave, por të gjitha janë elegante.

Vazhdoni të lëvizni për të parë dhe blerë disa nga xhinset me manshetë më të mira që janë në treg tani, dhe pesë opsionet kryesore të këpucëve që kombinohen posaçërisht me to.

Ky është momenti që të frymëzoheni edhe ju!

1. Loafers

@smythsisters

2. Këpucë të sheshta

@_loissterling

3. Me takë të shkurtë

4. Versioni Mary Janes

@marinatorres

5. Takë e hollë

@sarahlouiseblythe

6. Atlete

@kimturkington
POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME