Sunday, July 14, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREZbulohen prezantuesit e tjerë të Oscars 2024

Zbulohen prezantuesit e tjerë të Oscars 2024

Është shpallur raundi i fundit i prezantuesve për çmimet e ardhshme të 96-të të Academy Awards!

Të martën, Akademia e Arteve dhe Shkencave të Filmit ndau më shumë yje që do të ngjiten në skenë për të dhënë Oscar në natën më të madhe të Hollivudit.

Emily Blunt, Cynthia Erivo, America Ferrera, Sally Field, Ryan Gosling, Ariana Grande, Ben Kingsley, Melissa McCarthy, Issa Rae, Tim Robbins, Steven Spielberg, Mary Steenburgen, Anya Taylor-Joy, Charlize Theron, Christophhitker dhe Forest janë gati për t’u paraqitur në Oscars të këtij viti.

Emrat e shpallur më parë përfshijnë fituesit e mëparshëm të Oskarit si Mahershala Ali, Brendan Fraser, Matthew McConaughey, Ke Huy Quan dhe Michelle Yeoh, si dhe legjenda të Hollivudit si Nicolas Cage, Jamie Lee Curtis, Jessica Lange, Al Pacino, Michelle Pfeiffer, etj. Oscars 2024 do të organizohet edhe një herë nga Jimmy Kimmel.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME