Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETZgjedhja e kreut të ri të PD, në Lushnje e Divjakë nis...

Zgjedhja e kreut të ri të PD, në Lushnje e Divjakë nis vitimi

Edhe në Lushnjë e Divjakë ka nisur procesi i votimit për kreun e Partisë Demokratike

Në këtë qytet do ketë nje kuti votimi dhe ku pritet të votojnë 1825 anetare.

Në Divjake ka një kuti votimi dhe pritet të votojnë 820 anetarë me të drejtë vote.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME