Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEEra Istrefi, gjithmonë dhe më e veçantë

Era Istrefi, gjithmonë dhe më e veçantë

Këngëtarja Era Istrefi sërish ka realizuar një këngë të cilën e ka titulluar “TKRKT”, e të cilës ia ka realizuar edhe klipin.

Era edhe në këtë klip tregon format e saja përfekte të trupit të saj.

E kur jemi te trupi, më së shumti në klip duket kërthiza, ku edhe ka vendos një nga vathet e saja.

Kënga është postuar në kanalin e këngëtares dhe vetëm për 4 orë ka marrë afër 65 mijë klikime.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME