Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETZhduket një 15-vjeçare, po punohet për gjendjen e saj

Zhduket një 15-vjeçare, po punohet për gjendjen e saj

Një 15-vjeçare është zhdukur nga shtëpia e saj në Tiranë. Mësohet se fillimisht denoncimin e ka bërë një i afërm i saj 57-vjeçar dhe policia po punon për gjetjen e saj.

Njoftimi i policisë:

Në Komisariatin e Policisë Nr. 1 është paraqitur shtetasi M. D., 57 vjeç, i cili ka kallëzuar se është larguar nga banesa, mbesa e tij 15 vjeçe. Punohet për gjetjen e saj. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME