Tuesday, December 5, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËPas takimit në PS, Yuri Kim takon Alibeajn tek Kuvendi

Pas takimit në PS, Yuri Kim takon Alibeajn tek Kuvendi

Ambasadorja amerikane, Yuri Kim, u bë dy ditë që iu është rikthyer aktiviteteve intensive, pasi ishte zhdukur nga vëmendja e medias që kur shpërtheu skandali Rama-McGonigal.

Ambasadorja amerikane ka shkuar paraditen e sotme në selinë e PS, ku ka zhvilluar një takim me Damian Gjiknurin.

Menjëherë pas këtij takimi, ambasadorja Kim ka mbërritur në Kryesinë e Kuvendit ku do të zhvillojë një takim me Enkelejd Alibeajn. Ky takim vjen menjëherë pas bisedimeve të zhvilluara në selinë e PS-së, mes ambasadores amerikane dhe Damian Gjiknurit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME