Thursday, February 29, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETZjarr masiv në një hotel në Bilisht, zjarrfikëset po punojnë për shuarjen...

Zjarr masiv në një hotel në Bilisht, zjarrfikëset po punojnë për shuarjen e flakëve

Një hotel në qytetin e Bilishtit eshte përfshirë nga flakët mesditën e sotme. Zjarrfikëse nga Devolli edhe nga Korça kanë shkuar në ndihmë për shuarjen e flakëve.

Mësohet të gjithë personat që ndodheshin në hotel, kanë dalë jashtë, ndërsa raportohet vetëm për dëme materiale.

Dyshohet se shkak për zjarrin është bërë një shkëndijë elektrike. Flakët janë ende aktive dhe zjarrfikëst po punojnë për shuarjen e tyre. Në vendngjarje ndodhet edhe policia.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME