Friday, December 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETZjarr në një banesë, ishte e pa banueshme

Zjarr në një banesë, ishte e pa banueshme

Fier – Një banesë ka rënë në flakë në orët e para të mëngjesit të sotëm
Zjarri ka rënë në banesë që ka qënë bosh dhe nuk banonte  njeri për momentin.
Banesa ndodhet në Grecalli.
Kanë qënë komshinjë që kanë parë flakët dhe tymin dhe kanë njoftuar zjarrfikset .
Në vëndngjarje kanë shkaur dy automjete zjarrfikës që kanë bërë të mundur shuarjen  e flakëve.
Nga zjarri vetëm dëme materiale.
Policia po punon për shkaqet e rënies së zjarrit ka qënë i qëllimshëm apo aksidental

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME