Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËA do të marrë pjesë PD dhe Berisha në ceremoninë e betimit...

A do të marrë pjesë PD dhe Berisha në ceremoninë e betimit të Presidentit?

ZYRA E SHTYPIT DHE KOMUNIKIMIT, PARTIA DEMOKRATIKE

Në përgjigje të interesimit të mediave për pjesëmarrjen e opozitës dhe Kryetarit të saj Sali Berisha në Ceremoninë e betimit të Presidentit në Parlament, do të kemi një komunikim zyrtar ditën e nesërme.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME