Friday, December 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksident në Lushnje, plagoset shoferi

Aksident në Lushnje, plagoset shoferi

Një aksident është regjistruar në Lushnjë. Ngjarja ndodhi në aksin rrugor Pushimi i Shoferit-Divjakë ne vendin e quajtur pishat e Babunjës.

Një mjet me targa AA907OI “Fiat Panda” ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanalin vaditës përgjatë rrugës, ndërkohë është dëmtuar shoferi. Mësohet se 55-vjeccari është dërguar në urgjencë në spitalin e Lushnjës.

Policia ndodhet në vendngjarje për të zbuluar shkaqet e aksidentit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME