Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti/ Makina përplas 80 vjeçarin me biçikletë

Aksidenti/ Makina përplas 80 vjeçarin me biçikletë

Fier – Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në vendin e quajtur “ Rrepet” në rrugën nacionale Fier- Levan.

Një shtetas afro 80 vjeç i cili po udhëtonte me bicikletë është goditur nga një automjet duke pësuar lëndime të lehta.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë ambulanca e cila e ka transportuar drejt spitalit rajonal të Fierit ku ka mar ndihmën e shpejtë mjekësore.

Ndërkohë policia dhe grupi hetimor po punojnë për të zbardhur shkaqet e aksidentit në fjalë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME