Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAkuzoi babain për përdhunim/ Vajza: Gënjeva se më mori telefonin!

Akuzoi babain për përdhunim/ Vajza: Gënjeva se më mori telefonin!

Vajza 15 -vjeçare, e cila akuzoi babanë për përdhunim del se nuk është abuzuar seksualisht në bazë të ekzaminimit mjeko-ligjor.

Ajo ka tërhequr denoncimin edhe gjatë dëshmisë së saj në gjykatë dhe ka deklaruar së babai më kishte marrë telefonin, ndaj e denoncova. “Gënjeva se nuk më jepte telefonin babai” ka thënë vajza në gjykatë.

Edhe avokati mbrojtës i Bledar Rakos tha se vajza nuk është abuzuar.

Në seancën për urdhër mbrojtje, e bija i kërkoi falje Bledar Rakos dhe kërkoi që ai të lirohej nga burgu dhe nga akuzat, por gjykata nuk është bindur dhe e ka lënë në burg të atin.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME