Monday, April 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËAlibeaj: Bashkëpunim me Berishën për zgjedhjet vendore

Alibeaj: Bashkëpunim me Berishën për zgjedhjet vendore

Sot Enkelejd Alibeaj ka mbledhur grupin e deputetëve mbështetës të tij dhe ka vendosur që të bashkëpunojë me Berishën për zgjedhjet vendore 2023.

Ai ka mandatuar Gazmend Bardhin si përfaqësues për të negociuar me PD-në e zotit Berisha.

Gjithashtu Enkelejd Alibeaj ka deklaruar se do të bashkëpunojnë me çdo faktor opozitar.

Para pak ditësh ishte Berisha, kryetar i PD-së, që ofroi bashkëpunim edhe me grupin e Enkelejd Alibeajt.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME