Tuesday, February 27, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEBalla këmbëkryq me popullin dhe për hallet e popullit (vidio)

Balla këmbëkryq me popullin dhe për hallet e popullit (vidio)

Teksa ka lënë pas zhvillimet e punës në bashkinë Fier për konstituimin e këshillit bashkiak, i ngarkuari i PS për qarkun Fier Taulant Balla ka dal jashtë godinës së bashkisë për një prononcim me median.

E ndërsa ka lën pas shpine hyrjen kryesore një grua e moshuar i ka prerë rrugën duke u përlotur dhe duke i thënë , kam një hallë, e dua të ma zgjidhësh ti, tek ti kam besim.

Balla nga ana e tij duke parë përrreth si dhe të moshuarën që nuk po e mbanin gjunjët u ulën të dy në shkallët e bashkisë dhe njëri fliste ( e moshuara) dhe tjetri dëgjonte (Balla).

Për afro dhjetë minuta ka zgjatur biseda mes tyre dhe Balla i ka premtuar se do interesohet që ti jepte zgjidhje problemit të saj

Ndiqni vidion

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME