Tuesday, February 27, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËBebe Rexha prezantuese e MTV

Bebe Rexha prezantuese e MTV

‘MTV Video Music Awards 2022’, këtë vit do të organizohet në ‘Prudential Center’, New Jersey, më 28 gusht, dhe Bebe Rexha do të jetë prezantuese.

Përveç Dua Lipës, e cila është e nominuar në 5 kategori, edhe një tjetër shqiptare do marrë pjesë në ceremoninë e madhe.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi të publikuar në Instagram, duke thënë se ajo do të jetë një nga prezantueset në ngjarjen e madhe.

Bebe Rexha është fituese e një çmimi ‘MTV Video Music Awards’ në vitin 2019. Po ashtu, ajo kishte marrë çmim në kategorinë “Best Dance (Kënga më e mirë ritmike)”, për këngën e saj “Call You Mine” në bashkëpunim me The Chainsmokers.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME