Friday, December 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMEBOLV kërkon të rekrutojë “Vëzhgues Kamerash”

BOLV kërkon të rekrutojë “Vëzhgues Kamerash”

BOLV kërkon të rekrutojë kandidatë në pozicionin “Vëzhgues Kamerash”
Adresa e punës: “Rruga 28 Nentori, Laprake”.

Kualifikimet dhe kërkesat
• Të jetë korrekt, i sjellshëm;
• Të jetë i shkathët dhe të ketë komunikim të mirë;
• I motivuar për punë.
• Aftësi për punë nën presionin e kohës.

Mënyra e aplikimit*: Kandidatët e interesuar mund të dergojnë aplikimet e tyre në adresën tonë elektronike: r.skenderaj@bolv.al

*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për “Mbrojtjen e të Dhënave Personale”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME