Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREBritney Spears mbështet Janet Jackson

Britney Spears mbështet Janet Jackson

Britney Spears po e mbështet Janet Jackson. Këngëtarja “Toxic”, postoi – dhe fshiu shpejt – një mesazh të ëmbël për krijuesen e hitit “Scream”.

“Faleminderit kësaj zonje të bukur që më mbajti gjallë ëndrrat dhe zemrën time”, shkroi Spears në Instagram të dielën.

“Ajo ka qenë gjithmonë gruaja më e zgjuar. Ajo ka kaluar kaq shumë dhe ndjej se është personi që do më inspiroj për pjesën tjetër të jetës sime”, ka vazhduar këngëtarja e “Circus”.

Mesazhi i Spears vjen në mes të grindjes së saj të vazhdueshme me ish-të dashurin e saj, i cili ekspozoi në mënyrë famëkeqe gjoksin e artistes në mes të spektaklit të Halftime 2004. Ndërsa Jackson dhe Timberlake, 43, të dy kërkuan falje publike në atë kohë, karriera e artistit të “Sexyback” mbeti kryesisht e padëmtuar mes pasojave.

Megjithatë,  Timberlake ishte në qendër të kritikave gjatë lëvizjes Free Britney. Së fundmi, Spears zbuloi në kujtimet e saj, “Woman In Me”, se ajo kishte patur një abort ndërsa ishte në lidhje me Timberlake në fillim të viteve 2000, sepse ai “nuk ishte i lumtur” për shtatzëninë dhe “nuk donte të bëhej baba. ”

Aktori i “Friends with Benefits” u përgjigj  më vonë duke u ngjitur në skenë dhe duke i thënë turmës: “Do të doja të përfitoja nga ky rast për t’i kërkuar falje absolutisht askujt”, përpara se të performonte këngën e tij të vitit 2002 “Cry Me a River”. ”, e cila u frymëzua nga lidhja dhe ndarja e tij me Spears

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME