Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËÇdo femër duhet t’i ketë këto dhjetë pjesë rrobash kryesore!

Çdo femër duhet t’i ketë këto dhjetë pjesë rrobash kryesore!

Ia vlen të investosh në këto pjesë

Sipas stilistëve, ky vit do të jetë shumë interesant. Do të ketë gjithçka, nga kombinimet rock deri tek ato elegante, kështu që çdo femër do të mund të gjejë diçka për vete, transmeton Telegrafi.

Bëhuni gati në kohë dhe gjeni copat e rrobave sa më shpejt pa të cilat ky vit është i paimagjinueshëm:

1. Këmisha të mëdha

Modelet e mëdha kanë dominuar skenën e modës vitet e fundit dhe po ashtu do të jenë edhe këtë vit.

2. Veshje të punuara me grep

Pa rroba me grep, ky vit është i paimagjinueshëm.

3. Ngjyra jeshile

Nuanca e lehtë dhe intensive mjafton për të rënë në sy.

4. Fustanet transparente

Fustanet transparente që zbulojnë në mënyrë diskrete siluetën do të dominojnë gjatë të gjitha stinëve.

5. Funde mini

Ato modele me bel të lartë dhe prerje të drejtë do të vishen, njësoj si në vitet ’70.

6. Me kutia

Të gjitha pjesët, nga pantallonat e deri tek aksesorët, do të mund t’i shohim në këtë printim interesant.

7. E bardhë nga koka te këmbët

Veçanërisht do të ketë kombinime njëngjyrëshe moderne në të bardhë.

8. Glam rock

Dantella, rripa dhe xhaketa të mëdha – më shumë në periudhën e ardhshme!

9. Me xixa

Sa më e ndritshme, aq më mirë, rregulli është që do të dominojë gjatë vitit.

10. Xhaketa me rripa

Më poshtë zgjidhni një fanellë që ndjek linjën trupore dhe do të jeni në trend kudo që të shfaqeni.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME