Tuesday, May 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREDebatet e Meritonit me Romeon/ Ilnisa: Është nën dirigjimin e vEglës

Debatet e Meritonit me Romeon/ Ilnisa: Është nën dirigjimin e vEglës

Ish-banorja e ”Big Brother Albania Vip 3”, Ilnisa Agolli e cila u eleminua nga gara të shtunën, ka komentuar këtë Prime në debatet e forta të ndodhura së fundmi mes Meritonit dhe Romeos. Ajo tha se është tërësisht kundër Romeos, teksa e cilësoi atë si abuzuesin më të madh në lojë.

”Më vjen keq dhe nuk jam e bindur nëse kjo marrëdhënie ka qenë e vërtet. Në rastin konkret jo se jam me Meritonin, por jam kundra Romeos.

Si nuk është ndjerë dhe vënë re nga ana e tij se për hir të një lojë nuk duhet të kalojë limitet, ka shkelur me dy këmbët limitet. Për mua Romeo është abuzuesi më i madh në këtë lojë.

Nën dirigjimin e Veglës. Volteri thotë budallallëku qëndron njësoj, në kohët e sotme ndjek bigun, Romeon Eglën dhe Heidin. Nuk shkon askund përveçse pas. Kanë mbetur në vend”,-tha Ilnisa.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME