Monday, March 4, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËDeputetët kritikë të Berishës i bashkohen protestës

Deputetët kritikë të Berishës i bashkohen protestës

Protestës së opozitës, të thirrur nga kryedemokrati Sali Berisha, i janë bashkuar edhe deputetë kritikë ndaj tij.

Siç shihen në fotot e shkrepura deri tani, mes turmës së protestuesve janë edhe deputetët Grida Duma, Dashnor Sula si dhe Dhurata Çupi.

Deputët e mësipërm janë treguar kritikë ndaj Berishës, por sot ata kanë dalë në shesh duke iu bindur kështu thirrjes së Berishës, për të protestuar kundër Edi Ramës dhe qeverisë së tij.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME