Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËFoto Lajm/ Pankartat pikante të qytetarëve në protestë: “Edi Rama me 2...

Foto Lajm/ Pankartat pikante të qytetarëve në protestë: “Edi Rama me 2 qeveri, 1 në burg e 1 në Kryeministri”!

Qytetarët i janë bashkuar protestës para Kryeministrisë, ndërsa në duar mbajnë pankarta me parulla të ndryshme, që godasin kryeministrin Edi Raa dhe qeverinë e tij.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME