Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETSuprizon avokat Goxhaj, del me 5 këshilla për socialistët

Suprizon avokat Goxhaj, del me 5 këshilla për socialistët

Avokati Altin Goxhaj ka mbajtur një fjalim elektrizues në protestën e sotme të thirrur nga PD, ku dha këshilla dhe për socialistët, që sipas tij nuk duhet të bëhen bashkëpunëtorë me krimet e Edi Ramës.

Goxhaj tha se ndryshimi do të bëhet vetëm duke besuar te liria, dhe te bashkimi.

Goxhaj: Sa shumë shqipe sot, a e kuptoni pse kanë ikur sorrat, sot është dita, se 7 herë 7 bëjnë 49 dhe jo 42. Se është një burrë që e kanë frikë sorrat, që ju kujton shqiptarëve se çfarë është liria.

Sot është dita kur nuk do të ketë më populli frikë qeverinë, por është dita që qeveria të ketë frikë popullin, unë kam ardhur tiu drejtohem socialistëve:

Mendoni vetëm 30 sekonda, sikur tiu kishin pushtuar serbët çfarë do të bënte më shumë se kaq

Mos bëni burg për Ramën.

Mos u bëni patronazhistë. Sali Berisha është ai burrë që emrin do jua shënojmë te lagja.

Mos u bëni bashkëpunëtorë, mos u bëni tradhëtarë

Socialistë iu presim të bëhemi të gjithë së bashku në shtator.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME